Harika Kanatlar Jett’in Uçuş Kulesi dev Jett dönüşebilen oyuncak kıyaslama ile büyük küçük kavramı | Amigurumi Ücretsiz Tarifler | AmigurumiHome.Net
REKLAM

Harika Kanatlar Jett’in Uçuş Kulesi dev Jett dönüşebilen oyuncak kıyaslama ile büyük küçük kavramı

Muhtelif firmaların oyuncak ve ürün reklamlarını içermektedir bu video. Harika Kanatlar Jett’in Uçuş Kulesi dev Jett dönüşebilen oyuncak kıyaslama ile büyük küçük kavramı nı öğreniyoruz. Ücretsiz Abone Ol : https://goo.gl/OzCiV5 HanimisH TV Abone Ol : https://goo.gl/xR2qHK Harika Kanatlar oyuncakları ile birlikte dev Jet oyun seti oyuncak tanıtımı yapıyoruz. Harika Kanatlar çizgi film oyuncakları Jerome, Donnie ve Ajan Chace ile Astra nın yanı sıra Dizzy, Flip gibi oyuncak uçaklarla yine Harika Kanatlar koleksiyonu dönüşebilen oyuncaklar ından Harika Kanatlar Türkçe karakteri Jett’in uçuş kulesi ile oyuncak kıyaslama yaparak büyük küçük kavramı nı öğreniyoruz. Songül abla ile birlikte Harika Kanatlar izle yerek Harika Kanatla oyun seti oyuncak kutu açılımı yapıyoruz.

Songül abla ile birlikte sevilen çizgi film karakterleri Harika Kanatlar oyuncaklarından dev Jette dönüşebilen Jett’in uçuş kulesi oyuncak tanıtımını yapıyoruz. Jett’in uçuş kulesinde Jerome, Donnide, Ajan Chace ve Astra ile birlikte Dizzy nin yanı sıra Flip de olmak üzere Bütün Karika Kanatlar koleksiyonu oyuncaklarını görüyoruz. Ancak Dizzy bir yerlere saklandığı için ortalıkta görünmüyor. Peki Dizzy nerede ? Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Jett’in uçuş kulesini tanımak için oyuncak kutusundan çıkan ve tekerlekleri diğerlerinden çok farklı olan yeni Jett ile dev Jett’i keşfe çıkıyoruz ve uçuş kulesinin özelliklerini öğrenmeye çalışıyoruz.
Dev Jett’in uçuş kulesine bağlı 2 tane pist bulunuyor kuleye gelen oyuncak uçakları bir mekanizma ile sağa ve sola çevirip pistlerin başlangıç noktasına getirebiliyoruz ve kuleye tepeden bastırdığımızda uçakları piste sürükleyerek uçuşlarını gerçekleştirebiliyoruz.

Jett’in uçuş kulesinin bir diğer özelliği ise kulenin içinde bir çok uçuş pistinin olması. Jett’in uçuş kulesi adını koyduğumuz dev Jett’in burnu içerden kumanda edilen kırmızı düğme ile açılabiliyor ve burun kısmında ayrı bir pist daha oluşuyor. Kırmızı butonun hemen yanındaki sarı buton ise bu pistteki uçağın ateşlemesini yaparak hızlanmasını sağlıyor. Jett’in uçuş kulesinde 4 tane uçuş pisti bulunuyor. Bütün Harika Kanatlar çizgi film oyuncakları Jett’in uçuş kulesinde eğleniyorlar.

Songül abla Harika Kanatlar Türkçe karakterlerine artık bu kadar oyun yeter herkes evlerine diyor. Sorumluluklarının bilincinde olan Harika Kanatlar Burner müziği eşliğinde görev yerlerine geri dönüyorlar.

Şimdi Jett’in uçuş kulesini eski haline yani çanta haline getiriyoruz. Uçuş kulesinin arka bölmesinden toplamaya başlıyoruz. Arkadaki pisti kaldırdıktan sonra kulenin arka kanatlarının olduğu bölümü kaldırıyoruz. Sonrasında diğer pistleride kaldırıp katlama hareketiyle kulemizi çanta yapıyoruz ve çanta Dev Jett haline geliyor. Çok mutlu olan dev Jett dans ediyor.

Jett’ler arasında oyuncak kıyaslama yapıyoruz. Dev Jett adı üstünde diğer jetlere göre en büyük. Uzaktan kumandalı dans eden Jett yani uzaktan kumandalı dev dans eden Jett’i miniklere göre kıyaslayarak büyük küçük kavramını öğreniyoruz. uzaktan kumandalı harika kanatlar Jett gerçekten harika görünüyor.

Harika Kanatlar Jetin uçuş kulesi kutusundan çevir, bas ve fırlat, uçaktan robota dönüşebilen figür başlıklarının yanı sıra kaydır, Jett’i oyun setine çevir ve dev Jetti’le oyna gibi başlıklar da bulunuyor.

Jett’in uçuş kulesi diğer adıyla Jett oyun seti oyuncak tanıtımı yapıyoruz. Kutudan çıkan parçaların montajını kullanma kılavuzuna uygun bir şekilde yaptıktan sonra oyunumuza başlıyoruz.

Ücretsiz abone olun ve yeni bölümlerimizi kaçırmamak için zile basmayı unutmayın.
http://goo.gl/8IZqpO Tümünü izleyin

Diğer Videolarım:

Pijamaskeliler dönüştürme oyun seti için tıklayın: https://goo.gl/2EkvaB
Johny Johny Yes Papa Niloya çikolatamı sen mi yedin? Videosu için tıklayın: https://goo.gl/mLTC4M
Pijamaskeliler Sürpriz Yumurta açma videosu için tıklayın: https://goo.gl/MQyykF
Harika Kanatlar Sürpriz Yumurta için tıklayın: https://goo.gl/QytEJL

Rainbow Dash My Little Pony Dev Sürpriz Yumurtası tıklayın: https://goo.gl/TP90dB

Gece Bahçesi Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru – In the Night Garden Surprise Egg Play-doh için tıklayın: https://goo.gl/aXdqd6

Karlar Ülkesi Elsa Dev Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru videosu: https://goo.gl/fyBnwx

Pamuk Prenses Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru – Snow White Play doh Egg videosu: https://goo.gl/1Yrozs

Songül abla ile Toys and Fun kanalımızı izlediğiniz için teşekkür ederiz. Yeni bölümlerimizi kaçırmamak için ücretsiz abone olun. Çocuk kalın mutlu kalın.
Sevgiler. Toys and Fun

Sosyal Medya’da Toys and Fun:
Facebook: https://www.facebook.com/toysandfunyoutube/
Instagram: https://www.instagram.com/toys.and.fun/
Twitter: https://twitter.com/ToysandFun_TV

Pinterest Sayfamız

Facebook Sayfamız

Amigurumi Nasıl Yapılır?

İçerikler sosyal ağlardan alıntıdır!

Amigurumi Home

www.amigurumihome.net

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: